Zespół projektu "Psychokoncept"


Oferujemy pomoc psychologiczną i wsparcie rozwoju osobistego.
Obok psychoterapii, będziemy proponować naszym klientom coaching zawodowy i osobisty oraz różne formy aktywności, wspierającej higienę zdrowia psychicznego.
Pracujemy nad zbudowaniem dla Państwa kompleksowej oferty.

Informacja o członkach zespołu - patrz niżej.

FILTRY Wszystkie Psychoterapia Aktywność

Elżbieta Gnatowska

Aktywność


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów menadżerów zakupów w Szkole Głównej Handlowej. Wieloletni menadżer w administracji publicznej.
Jest pasjonatką aktywnego stylu życia, który propaguje w ramach osobistego projektu "Śmigam po 50-tce" (prowadzi stronę o tym tytule na portalu społecznościowym Facebook)

W 2019 r., po ukończeniu kursów organizowanych przez Stowarzyszenie Slow Jogging Polska, została instruktorem slow joggingu - metody biegania opracowanej przez japońskiego fizjologa prof. Hiroakiego Tanakę. Ukończyła też Certyfikowany Kurs Instruktora Metody Butejki prowadzony przez Patryka McKeown - zdobywając wiedzę o świadomym, prawidłowym oddychaniu (jest w trakcie certyfikacji uprawnień instruktorskich).

Elżbieta o sobie: "Chętnie wyrywam się z >biurowej zagródki< żeby prowadzić zajęcia slow joggingu, w czasie których wykorzystuję też wiedzę o świadomym oddychaniu. Profesor Tanaka udowodnił, że odpowiednie bieganie może być przyjemne, relaksujące i przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Podążam więc wytyczoną przez Niego ścieżką, w tempie niko-niko, czyli z uśmiechem na ustach. Zachęcam do dołączenia".